Aktualne oferty

HYDRAULIK - MONTER INSTALACJI I URZĄDZEŃ HYDRAULIKI

Zakres obowiązków:

·       planowanie, koordynacja robót w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną i przepisy BHP,
·       terminowe wykonywanie prac,
·       weryfikacja oraz nadzór zamawianych materiałów,
·       montaż instalacji CO, wod-kan według projektu wykonawczego,
·       montaż urządzeń sanitarnych,
·       prace serwisowe i montażowe systemów instalacji hydraulicznych

Od kandydatów oczekujemy:

·       doświadczenia na podobnym stanowisku – min. 2 lata – warunek konieczny
·       wykształcenia min zawodowe, mile widziane średnie techniczne,
·       gotowość do wyjazdów służbowych,
·       bardzo dobrej wiedzy technicznej w zakresie instalacji wod – kan, instalacji CO,
·       umiejętność czytania rysunku technicznego
·       umiejętność pracy w zespole
·       Samodzielność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań

Mile widziane:

·       prawo jazd kat. B

Oferujemy:

·       stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
·       atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym,
·       możliwość stałego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

CV prosimy załączyć do formularza zgłoszeniowego lub kierować na adres mailowy:
biuro@klimasystem.info.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Klimasystem Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Sosnowcu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Klimasystem Sp. z o.o. Sp. k.  moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji”.

Hydraulik

SZWACZKA – PRACOWNIK PRODUKCJI

Miejsce wykonywania pracy: Domaniew

Zakres obowiązków

·       szycie na maszynach przemysłowych
·       selekcja jakościowa filtrów powietrza, worków filtracyjnych
·       przestrzeganie planów produkcyjnych
·       montaż filtrów powietrza
·       wykrajanie worków od szablonów

·       doświadczenia na podobnym stanowisku – warunek konieczny
·       wykształcenia min zawodowe,
·       umiejętności szycia na overlocku i na stebnówce
·       dokładność
·       zdolności manualne
·       umiejętność pracy w zespole
·       samodzielność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań

Oferujemy:

szwaczka

Wyślij wiadomość