Filtr kieszeniowy ISO Coarse 60-65%

Filtry kieszeniowe montowane są jako filtry wstępne w instalacjach wentylacji, klimatyzacji i ogrzewania. Ze względu na doskonałą zdolność wchłaniania i magazynowania zanieczyszczeń doskonale sprawdzają się w trudnych warunkach.

Filtry kieszeniowy ePM10 65-75%

Filtry kieszeniowe ePM 10 montowane są jako filtry wstępne lub dokładne w systemach wentylacji i klimatyzacji pomieszczeń. Stosowane są w zależności od typu filtra, do usuwania pyłu grubo lub drobnoziarnistego.

Filtr kieszeniowy ePM10 60-70%

Filtry kieszeniowe ePM 10 montowane są jako filtry I lub II stopnia filtracji w systemach wentylacji i klimatyzacji pomieszczeń. Dzięki wysokiej wydajności i niskim spadkom ciśnień mogą być stosowane w biurach, hotelach, teatrach, centrach handlowych, szpitala, lakierniach, zakładach przemysłowych : farmaceutycznych, spożywczych, automotiv i inne.

Filtr kieszeniowy ePM2.5 70%

Filtry kieszeniowe ePM 2.5 montowane są jako filtry wstępne lub dokładne w systemach wentylacji i klimatyzacji pomieszczeń. Stosowane są w zależności od typu filtra, do usuwania pyłu grubo lub drobnoziarnistego. Materiał ten stosowany jest w wielu przypadkach jako filtr końcowy ze względu na podwyższoną pyłochłonność.

Filtr kieszeniowy ePM1 65%

Filtry te są głównie wykorzystywane jako filtry dokładne o wysokiej klasie filtracji w centralach wentylacyjnych lub jako filtry wstępne w pomieszczeniach czystych. Filtry kieszeniowe mają bardzo szerokie zastosowanie, używa się ich m.in. w przemyśle farmaceutycznym, chemicznym, spożywczym i użyteczności publicznej.

Filtr kasetowy MiniPleat

Filtr kasetowy minipleat przeznaczony jest do pracy we wszystkich systemach wentylacji jako filtr wstępny przedłużający trwałość użytkową filtrów wyższej skuteczności (np. przed filtrami HEPA). Może być stosowany także jako jedyny stopień filtracji układu. Zastosowanie znajduje przede wszystkim w komorach i sufitach laminarnych. Filtry te skutecznie zatrzymują drobny pył, opary, pyłki oraz sadzę, w związku z czym stosowane są w przemyśle papierniczym oraz hutniczym.

Filtr kasetowy plisowany

Filtr kasetowy plisowany przeznaczony jest do pracy we wszystkich systemach wentylacji jako filtr wstępny przedłużający trwałość użytkową filtrów wyższej skuteczności. Spełnia również rolę filtrów zasadniczych w prostszych systemach w zależności od wybranej skuteczności.

Filtr kasetowy płaski z włóknem szklanym

Filtry kasetowe płaskie nadają się do wszelkich typów instalacji ogrzewania , chłodzenia i wentylacji. Filtry te często stosowane są jako filtry osłonowe przed wentylatorem w centrali głównej, szafach sterowniczych, serwerowniach itp. Mają również zastosowania w urządzeniach do pomp ciepła. Filtry w wkładem włókno szklane przeznaczone mogą być również do wyłapywania cząsteczek lakieru i farby proszkowej.

Filtr kasetowy płaski z włóknem syntetycznym

Filtry kasetowe płaskie nadają się do wszelkich typów instalacji ogrzewania , chłodzenia i wentylacji. Filtry te często stosowane są jako filtry osłonowe przed wentylatorem w centrali głównej, szafach sterowniczych, serwerowniach itp. Mają również zastosowania w urządzeniach do pomp ciepła.

Filtr kompaktowy

Filtry kompaktowe usuwają zanieczyszczenia powietrza takie jak: dym, parę, pyłki, bakterie itd. Znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie wymagana jest najwyższa czystość powietrza. W instalacjach wentylacji, klimatyzacji mogą służyć jako filtry wstępne dla filtrów absolutnych oraz jako filtry końcowe dla pomieszczeń / procesów wymagających niższych parametrów powietrza, w mikroelektronice, medycynie, chemii, farmacji, mikrobiologii.

Filtr kompatowy HT z seperatorami i kołnierzem

Filtry stosowane są często w urządzeniach przemysłowych w pobliżu pieców, w szczególności lakierniczych, powlekarniach itp. Przeznaczone są również do pracy w ciężkich warunkach, gdzie zachodzi obawa o wstrząsy, pulsacje, gwałtowne zmiany przepływu powietrza

Filtr kompaktowy minipleat z kołnierzem

Filtry zastosowanie mają wszędzie tam, gdzie wymagana jest najwyższa czystość powietrza; stosowane w przemyśle farmaceutycznym, elektronicznym, medycznym, spożywczym.

Filtr kompaktowy E10,E11,E12,H13

Filtr kompaktowe przeznaczone są do pracy we wszystkich systemach wentylacji wszędzie tam, gdzie wymagana jest najwyższa czystość powietrza. Usuwają zanieczyszczenia powietrza takie jak: drobny pył, dym, parę, pyłki, bakterie itd. Mogą być filtrem wstępnym dla filtrów Hepa i Ulpa.

Filtr kompaktowy z siatką

Filtr kompaktowe przeznaczone są do pracy we wszystkich systemach wentylacji wszędzie tam, gdzie wymagana jest najwyższa czystość powietrza. Usuwają zanieczyszczenia powietrza takie jak: drobny pył, dym, parę, pyłki, bakterie itd. Mogą być filtrem wstępnym dla filtrów Hepa i Ulpa.

Filtr EPA, HEPA, ULPA

Filtr Hepa, zwany absolutnym, to filtr powietrza charakteryzujący się bardzo wysoką skutecznością usuwania zanieczyszczeń. W dosłownym tłumaczeniu HEPA (High Efficiency Partliculate Air Filter) oznacza: „wysokoskuteczny” filtr powietrza.

Filtry EPA, HEPA HT zgodnie z normą EN1822-1: 2009

Filtry stosowane są często w urządzeniach przemysłowych w pobliżu pieców, w szczególności lakierniczych, powlekarniach itp. Przeznaczone sa również do pracy w ciężkich warunkach, gdzie zachodzi obawa o wstrząsy, pulsacje, gwałtowne zmiany przepływu powietrza.

Filtr kasetowy adsorpcyjny

Filtr przeznaczony jest do pracy we wszystkich systemach wentylacji. Filtry węglowe są bezpośrednio zamienne z filtrami kasetowymi co daje możliwość wprowadzenia nowej funkcji do całego systemu HVAC bez konieczności i modyfikowania istniejącego układu.

Filtr kasetowy metalowy

Filtry tłuszczowe znajdują zastosowanie w prostych centralach klimatyzacyjnych jako element filtracji wstępnej oraz w okapach kuchennych jako separator tłuszczu z filtrowanego powietrza. Służą do wyłapywania cząstek tłuszczu bądź mgły olejowej w wyciągach przemysłowych oraz gastronomii. Dzięki wysokiej zdolności magazynowania pyłu i możliwości pracy w dużej wilgotności – zmniejsza się częstotliwość konserwacji czyszczenia przewodów.

Filtr kartonowy typu Andreae

Filtry kartonowy służy do oczyszczania powietrza w lakierniach przemysłowych z cząsteczek lakierów oraz substancji proszkowych.

Filtr patronowy

Filtry patronowe wyróżniają się wysoką wydajnością i skuteczną filtracją w przystępnej cenie.

Filtr patronowy z węglem aktywnym

Filtry z węglem aktywowanym stosuje się do usuwania zapachów, czyli tzw. dezodoryzacji powietrza w układach klimatyzacyjnych i wentylacyjnych, instalacjach kuchennych. Oczyszczają powietrze w zakresie usuwania rozpuszczalników, węglowodorów i związków chemicznych oraz inne gazy takie jak: odsiarczanie spalin, dioksyn , rtęci, itp

Filtr panelowy fan coile

Filtry panelowe przeznaczone są głównie do pracy w klimakonwektorach oraz w instalacjach wentylacyjnych, klimatyzacyjnych i różnego rodzaju kurtynach powietrznych. Świetnie sprawdzają się w oczyszczaniu powietrza z kurzu oraz innych drobnych zanieczyszczeń, głównie w pomieszczeniach biurowych, urzędach, pokojach hotelowych, budynkach użyteczności publicznej.

Medium filtracyjne Paint Stop ISO Coarse

Medium filtracyjne Paint Stop przeznaczone jest do usuwania cząsteczek lakieru w kabinach do malowania natryskowego. Medium wykonane jest z ciągłego włókna szklanego o luźnym splocie, które umożliwia wnikanie cząstek głęboko do wkładu, wydłużając żywotność eksploatacyjną i zmniejszając koszty. 

Medium filtracyjne Dust Stop ISO Coarse

Materiał Duststop ma szerokie zastosowanie w systemach klimatyzacji i wentylacji jako I lub II stopień filtracji.

Mata filtracyjna ISO Coarse 35-70%

Maty filtracyjne znajdują zastosowanie przede wszystkim do odfiltrowania cząsteczek uszkadzających powłokę lakierniczą jako filtr ostateczny w kabinach lakierniczych oraz w innych systemach obróbki powierzchni. Zapewniają także równomierny oraz właściwy rozkład strumienia powietrza wewnątrz całej kabiny.

Mata filtracyjna ISO Coarse 90%

Maty filtracyjne znajdują zastosowanie przede wszystkim do odfiltrowania cząsteczek uszkadzających powłokę lakierniczą jako filtr ostateczny w kabinach lakierniczych oraz w innych systemach obróbki powierzchni. Zapewniają także równomierny oraz właściwy rozkład strumienia powietrza wewnątrz całej kabiny.

Mata kokosowa lateksowa

Włókno kokosowe powszechnie stosowane jest jako skupisko ładunku elektrycznego.

Ramy montażowe

Ramy montażowe to idealne rozwiązanie montażowe we wszystkich rodzajach systemów klimatyzacji i wentylacji. Przystosowane są do montażu filtrów kieszeniowych, kasetowych i kompaktowych.

Masz pytanie?

Nasi specjaliści zadbają o Ciebie