W ramach prowadzonej działalności automatyki oferujemy pełną i kompleksową obsługę klienta indywidualnego i biznesowego w zakresie:

W ramach prowadzonej działalności automatyki oferujemy pełną i kompleksową obsługę klienta indywidualnego i biznesowego w zakresie:

Autoryzacja VTS

W ramach posiadanej autoryzacji, czołowego producenta central wentylacyjnych firmy VTS, oferujemy usługi serwisu  automatyki w zakresie kompleksowych okablowań, konfiguracji automatyki i  uruchomień central.

Naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne

Wykonujemy kompleksowe naprawy, zarówno gwarancyjne jak i pogwarancyjne, central VTS oraz ich automatyki sterującej, oferując równocześnie w sprzedaży pełny asortyment oryginalnych części zamiennych w tym sterowników, zadajników i całej aparatury kontrolno pomiarowej.

Dostawa automatyki

W zakresie naszych usług leży dostawa kompletnych układów sterowania centralami wentylacyjnymi, wentylatorami, klimakonwektorami  zarówno w wykonaniu standardowym jak i z uwzględnieniem specjalnych, nietypowych wymagań projektu.

Prefabrykacja szaf sterowniczych

W ramach dostawy układów sterowania wykonujemy również samodzielną prefabrykację szaf automatyki w dowolnym wykonaniu i wymiarze.

Rozruch i szkolenie

Nasi serwisanci każdorazowo po wykonanym rozruchu, świadczą usługę szkolenia z obsługi danego układu sterowania oraz zasad bezpiecznej i zgodnej z DTR eksploatacji urządzeń.

Detekcja CO i LPG

W ramach wykonywanych instalacji wentylacji garaży oferujemy możliwość dostawy, montażu i uruchomienia kompletnych systemów detekcji gazów takich jak np. LPG i CO wraz z ich rozruchem i szkoleniem z jego obsługi.

 

Masz pytanie?

Nasi specjaliści zadbają o Ciebie