Jesteśmy profesjonalnym producentem filtrów powietrza do systemów klimatyzacji oraz wentylacji.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wachlarz filtrów powietrza do central wentylacyjnych oraz klimatyzacyjnych. Dysponujemy filtrami kasetowymi, kieszeniowymi oraz matami filtracyjnymi.

Oprócz filtrów w wymiarach standardowych oferujemy również produkty dopasowane do szczególnych wymagań naszych klientów. Wśród naszych propozycji znajdą Państwo zarówno włókniny filtracyjne w klasach od G3 do M5 jak również filtry kieszeniowe, kasetowe, dokładne, a także kasetowe i plisowane, kompaktowe i absolutne.

Nasze produkty znajdują zastosowanie w różnych dziedzinach od przemysłu spożywczego do pomieszczeń o bardzo wysokich wymaganiach czystości powietrza jak sale operacyjne czy laboratoria.

Zadaniem KlimaSystem jako producenta filtrów jest właściwie odpowiadać na potrzeby klienta. Stale dostosowujemy swoją ofertę do Państwa wymagań. Cechuje nas innowacyjność i elastyczność. Wszystkie nasze działania zorientowane są na potrzeby klienta. Zależy nam na utrzymaniu trwałych relacji z partnerami handlowymi, bo najlepszą formą reklamy są dla nas zadowoleni klienci.